Bestuur & Organisatie

Hieronder staan de leden van het bestuur en de commissies. Wil je beter inzicht krijgen in de structuur van de club? Neem dan een kijkje in ons organogram .
Klik hier om het werkschema voor dit seizoen te bekijken.

Hoofdbestuur

  Naam Functie Telefoon E-mail
Ad.JPG Ad van Acht Voorzitter 06 53 33 18 34 voorzitter@rhode.nl
Edo.JPG Edo van Rossum Secretaris + Communicatie Zaken 06 24 52 34 39 secretaris@rhode.nl
Jesse_Essens.jpeg Jesse Essens Penningmeester 06 12 10 14 12 penningmeester@rhode.nl
Jeroen_van_Doorn.jpeg Jeroen van Doorn Voetbalzaken 06 51 41 43 59 voetbalzaken@rhode.nl
Mark1.jpg Mark Wijgergangs Jeugdzaken 06 53 77 86 65 jeugdvoorzitter@rhode.nl
20200702_191002.jpg Rinke Donkers Commerciële Zaken 06 51 05 78 22 commercieel@rhode.nl
Foto_Helm_2.jpg Helm Coenemans Facilitaire Zaken 06 19 45 17 26 facilitair@rhode.nl

Voorzitter: Commissie Vrijwilligers

Naam Functie Telefoon E-mail
Ton Smeets Voorzitter 06 39 46 87 56 tsmeets@kpnmail.nl
Wim van Meijl Coördinator Vrijwilligers 06 23 44 25 62 wimvanmeijl@kpnmail.nl
Marius Wijnakker Stagebegeleider 06 10 13 87 99 stage@rhode.nl
 

Secretaris: Commissie Algemene zaken

Naam Functie Telefoon E-mail
Rinus Timmers Wedstrijdsecretaris algemeen, Contributie 06 15 49 01 33 rtimmers@hotmail.com
Harry van Aarle Ledenadministratie, Sportlink, Wedstrijdzaken en Voetbal app 06 20 56 04 95 ledenadm@rhode.nl
Henk Essens Contributie 0413 47 56 50 h.essens@chello.nl
Broer Voets Attenties 0413 47 52 33 mhvoets01@ziggo.nl
 

Penningmeester: Financiële commissie

Naam Functie Telefoon E-mail
Jesse Essens Penningmeester 06 12 10 14 12 penningmeester@rhode.nl
Martijn van Boerdonk Lid, verwerking facturen 06 53 59 44 66 martijnvanboerdonk@live.nl
Joep van de Mortel Lid, betalingen, overzichten, analyses 06 23 25 37 38 joepmortel@gmail.com
Stan van de Mortel Lid, kasverwerking 06 10 12 42 25 stanvdmortel@gmail.com

Voetbalzaken: Technische Commissie

Naam Functie Telefoon E-mail
Jeroen van Doorn Voorzitter Technische Commissie 06 51 41 43 59 voetbalzaken@rhode.nl
Twan van Kampen A-selectie senioren mannen (R1,2,3) 06 46 20 55 07 a.kampen10@upcmail.nl
Frits van Kasteren Algemeen senioren mannen 06 27 20 82 59 f.kasteren1@chello.nl
Wouter van Acht Lagere senioren mannen zondag (R4ev) en zaterdag (R2) 06 46 85 89 20 woutervanacht@hotmail.com
Luuk Opheij Lagere senioren mannen zondag (R4ev) en zaterdag (R2) 06 52 29 74 97 opheijluuk@gmail.com
Mariëlle van Gastel Vrouwen en Meisjes 06 53 42 68 11 hoofdleidermeiden@rhode.nl
Patrick van Lierop Meisjes (Meiden Onder 19 jaar) 06 21 23 11 66 vanhetpatje@gmail.com
Frank van der Zanden JO23 (Jeugd Onder 23 jaar) 06 28 86 67 77 frankvanderzanden@hetnet.nl
Sander Selten JO13 t/m JO19 06 55 70 29 83 sander.selten@icl-group.com
Eric van Schijndel JOO6 t/m JO12 06 10 04 55 56 eric@lvdb.nl
Inge Jansen Coördinator Passend Voetbal 06 54 79 53 46 passendvoetbal@rhode.nl
Theo van Lieshout Jeugdcoördinator bovenbouw (J013ev) 06 12 09 07 63 theovl1967@gmail.com
John van Erp Jeugdcoördinator onderbouw (tm JO12) 06 20 36 44 83 johnhann@xs4all.nl
Stan van Hastenberg VTON app: Voetbal Technische ONtwikkeling jeugd   vton@rhode.nl

Voetbalzaken: Jeugd Commissie

Naam Functie Telefoon E-mail
Mark Wijgergangs Voorzitter Jeugd Commissie 06 53 77 86 65 jeugdvoorzitter@rhode.nl
Kevin Kremers Wedstrijdsecretaris 06 51 72 13 12 wedstrijdzakenjeugd@rhode.nl
Marij van Erp Algemeen en Evenementen Jeugd 06 10 86 95 20 marij@rhode.nl
Henk Wiersma Hoofdleider JO19 (Jeugd Onder 19 jaar) 06 51 15 83 27 hoofdleiderjo19@rhode.nl
Henk Wiersma Hoofdleider JO17 06 51 15 83 27 hoofdleiderjo17@rhode.nl
Ruud Marinus Hoofdleider JO14/JO15 06 21 51 88 81 hoofdleiderjo15@rhode.nl
Kees van Eijk Hoofdleider JO12/JO13 06 57 31 36 44 hoofdleiderjo13@rhode.nl
Michiel Zoontjens Hoofdleider JO10/JO11 06 53 14 52 00 hoofdleiderjo11@rhode.nl
Ralf Verhagen Hoofdleider JO9 06 50 26 00 09 hoofdleiderjo9@rhode.nl
Yvonne Geerts Hoofdleider JO8 06 26 95 31 11 hoofdleiderjo8@rhode.nl
Roel Konings Hoofdleider JO7 (Jeugd Onder 7 jaar) 06 52 40 80 77 hoofdleiderjo7@rhode.nl
Ad Vulders Hoofdleider JO6 = Mini's 06 52 62 50 62 hoofdleidermini@rhode.nl
Mariëlle van Gastel Hoofdleidster Meisjes (MO11 tm MO19) 06 53 42 68 11 hoofdleidermeiden@rhode.nl
Inge Jansen Coördinatrice en Hoofdleidster Passend Voetbal (G-voetbal) 06 54 79 53 46 passendvoetbal@rhode.nl
Koen van Kempen Toernooien 06 30 06 15 10 toernooien@rhode.nl
Kees van Eijk Vriendschappelijke wedstrijden JO19-17-15-14 06 57 31 36 44 vriendschappelijkjunioren@rhode.nl
Rik van den Biggelaar Vriendschappelijke wedstrijden JO13-12-11-10-9-8 en Meisjes 06 83 11 09 74 vriendschappelijkpupillen@rhode.nl

Voetbalzaken: Keeperstrainers

Naam Functie Telefoon E-mail
Robbert Duffhuis Keeperstrainer senioren 06 49 84 54 67 r.duffhuis6@upcmail.nl
Antoine van den Broek Keeperstrainer senioren / jeugd 06 50 62 63 10 broek627@planet.nl
Ad Vulders Keeperstrainer jeugd / coordinator 06 52 62 50 62 adenmiekevulders@gmail.com
Martijn Oors Keeperstrainer jeugd 06 20 90 91 10 martijnoors@icloud.com
Wouter Vulders Keeperstrainer jeugd 06 18 91 04 35 w.vulders@marvu.nl
Rob Lauwen Keeperstrainer jeugd (reserve) 06 51 67 65 96 r.lauwen@4seasonsspa.com

Communicatie zaken: Communicatie commissie

Naam Functie Telefoon E-mail
Jochen Hesselberth Voorzitter 06 12 96 86 46 jochen.hesselberth@live.nl
Edo van Rossum Bestuursafgevaardigde 06 24 52 34 39 secretaris@rhode.nl
Nienke Habraken Redacteur 06 12 46 21 21 redactie@rhode.nl
Alain Leijtens Webmaster 06 22 78 85 53 webmaster@rhode.nl
Rinus Timmers Algemeen 06 15 49 01 33 webmaster@rhode.nl

Commerciële zaken: Sponsor commissie

Naam Functie Telefoon E-mail
Peter van den Broek Voorzitter 06 57 55 10 46 sponsoring@rhode.nl
Rinke Donkers Acquisitie 06 51 05 78 22 commercieel@rhode.nl
Edwin Bank Acquisitie 06 55 20 22 39 sponsoring@rhode.nl
Jeroen van Doorn Acquisitie 06 51 41 43 59 sponsoring@rhode.nl
Sander Schriek Acquisitie 06 11 56 61 49 sponsoring@rhode.nl
Marcel Merks Acquisitie 06 53 75 88 80 sponsoring@rhode.nl

Commerciële zaken: Evenementen commissie

Naam Functie Telefoon E-mail
Geert van Kasteren Voorzitter 06 11 75 57 69 evenementen@rhode.nl
Rinke Donkers Bestuursvertegenwoordiger 06 51 05 78 22 commercieel@rhode.nl
Lester Temmink Contactpersoon 06 46 29 50 73 evenementen@rhode.nl
Jeroen Boets Contactpersoon 06 23 85 97 80 evenementen@rhode.nl
Bertus van de Wetering Contactpersoon 06 25 72 83 03 evenementen@rhode.nl
Jordi Verschuren Contactpersoon 06 34 82 30 39 evenementen@rhode.nl
Joost Oerlemans Contactpersoon 06 28 19 11 18 evenementen@rhode.nl
Timon Voets Contactpersoon 06 29 96 17 14 evenementen@rhode.nl
Algemene vragen Bel of mail naar 06 11 75 57 69 evenementen@rhode.nl

Commerciële zaken: Evenementen commissie jeugd

Naam Functie Telefoon E-mail
Marjanne van den Oever Voorzitster JO19-17-15-14-13 en Meisjes   evenementenjunioren@rhode.nl
Jolanda Wijnen Voorzitster JO11-09-07-06 (Mini's)   jeugdevenementen@rhode.nl
Christel Hiddink Lid Kerngroep    
Ilse van Heeswijk Lid kerngroep    
Karin van de Loo Lid kerngroep    
Kim Rijkers Lid kerngroep    
Ingrid Opheij Lid kerngroep    
Karen van de Spijker Lid kerngroep    
Wendy Wagenaar Lid kerngroep    
Rob Dekker Lid kerngroep    
Mariëlle v Gastel Lid kerngroep   jeugdevenementen@rhode.nl
Jolanda Wijnen Lid kerngroep    
Kristel Bekkers Lid kerngroep    
Yvonne Dortmans Lid kerngroep    

Commerciële zaken: Kantinebeheer

Naam Functie Telefoon E-mail
Henk Wiersma Kantinebeheerder 06 51 15 83 27  kantine@rhode.nl
Kantine   0413 47 34 16  

Facilitaire Zaken: Facilitaire commissie

Naam Functie Telefoon E-mail
Helm Coenemans Voorzitter 06 19 45 17 26 facilitair@rhode.nl
Albert van Stiphout   06 52 39 27 39  
Wim van Meijl   06 23 44 25 62  
Twan van Kampen Kleedlokalen / terreinverzorger 06 46 20 55 07 a.kampen10@upcmail.nl
Ad Latijnhouwers Kleedlokalen / terreinverzorger    
Tonny Vorstenbosch Kleedlokalen / terreinverzorger    
Piet van der Heijden Kleedlokalen / terreinverzorger    
Maria Habraken Planning: veld-/kleedlokalenindeling 06 25 00 78 41 h.habraken@chello.nl

Opleidingen / Stages

Naam Functie Telefoon E-mail
Marius Wijnakker Stagebegeleider 06 10 13 87 99 stage@rhode.nl

Vertrouwenspersoon

Naam Functie Telefoon E-mail
Toon Bekkers Vertrouwenspersoon 06 10 52 12 78 tbekkers@chello.nl

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!