Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
24 sep 19:30 Rhode|VSB VR1 Vorstenbossche Boys VR3
24 sep 19:50 Rhode|VSB VR1 MOSA'14 VR1
24 sep 20:10 Ollandia VR1 Rhode|VSB VR1
25 sep 8:45 Boxtel JO10-1 Rhode|VSB JO10-2
25 sep 9:00 Rhode|VSB JO11-1 Avanti'31 JO11-1
25 sep 9:00 Rhode|VSB JO9-1 SV BLC JO9-1
25 sep 9:00 BMC JO9-2 Rhode|VSB JO9-3JM
25 sep 9:00 Wilhelmina Boys JO9-4 Rhode|VSB JO9-4JM
25 sep 9:00 Rhode|VSB JO8-1 RPC JO8-1
25 sep 9:00 Best Vooruit JO8-1 Rhode|VSB JO8-3
25 sep 9:00 Rhode|VSB JO8-4JM WEC JO8-1
25 sep 9:00 Rhode|VSB MO11-1 EMK MO11-1
25 sep 9:00 Rhode/VSB JO7-3 Ollandia JO7-1
25 sep 9:00 Rhode/VSB JO7-4 Boskant JO7-1
25 sep 9:00 Rhode/VSB JO7-1 Rhode/VSB JO7-2
25 sep 9:15 Avanti'31 JO11-2 Rhode|VSB JO11-2JM
25 sep 9:45 UNA JO12-1JM Rhode|VSB JO12-2
25 sep 9:45 Nijnsel/TVE Reclame JO11-1 Rhode|VSB JO11-3JM
25 sep 10:15 Acht JO10-2 Rhode|VSB JO10-3
25 sep 10:15 SBC JO10-6JM Rhode|VSB JO10-5
25 sep 10:30 Rhode|VSB JO12-1 SBC JO12-2JM
25 sep 10:30 Rhode|VSB JO12-3 Irene JO12-1
25 sep 10:30 Rhode|VSB JO10-1 DBS JO10-2
25 sep 10:30 Rhode|VSB JO10-4 ODC JO10-4JM
25 sep 10:30 Avanti'31 JO9-1 Rhode|VSB JO9-2
25 sep 10:30 Rhode|VSB MO13-2 Blauw Geel'38/JUMBO MO13-1
25 sep 10:45 S.V. Brandevoort JO8-2 Rhode|VSB JO8-2
25 sep 11:15 Festilent JO13-1 Rhode|VSB JO13-1JM
25 sep 11:15 Wilhelmina Boys JO13-2 Rhode|VSB JO13-3
25 sep 11:45 Rhode|VSB MO15-1 Avanti'31 MO15-1
25 sep 12:00 Rhode|VSB JO13-2 DBS JO13-3
25 sep 12:00 VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 Rhode|VSB MO13-1
25 sep 13:00 Essche Boys JO17-1 Rhode|VSB JO17-3
25 sep 13:15 SBC JO15-3 Rhode|VSB JO15-2JM
25 sep 13:30 Rhode|VSB JO15-1 NWC JO15-1JM
25 sep 13:30 ODC JO15-2 Rhode|VSB JO15-3
25 sep 13:30 Rhode|VSB JO15-4 Irene JO15-1
25 sep 13:30 Rhode|VSB JO15-5 Woenselse Boys JO15-2
25 sep 13:30 Rhode|VSB MO17-2 Boxtel MO17-1
25 sep 14:15 Nieuw Woensel MO19-1 Rhode|VSB MO19-1
25 sep 15:00 SCG'18 JO19-1 Rhode|VSB JO19-2
25 sep 15:00 Margriet MO17-1 Rhode|VSB MO17-1
25 sep 15:15 Bruheze JO17-2 Rhode|VSB JO17-4
25 sep 15:30 Rhode|VSB JO19-1 WEC JO19-1
25 sep 15:30 Rhode|VSB JO19-3 Irene JO19-1
25 sep 15:30 Rhode|VSB JO17-1 Sparta'25 JO17-1
25 sep 16:00 SV Unitas'59 JO17-4 Rhode|VSB JO17-2
26 sep 10:00 Rhode|VSB 9 (zon) FC Uden 8 (zon)
26 sep 10:00 Boekel Sport VR2 (zon) Rhode|VSB VR1 (zon)
26 sep 10:30 WHV 35+1 (zon) Rhode|VSB 35+1 (zon)
26 sep 12:00 SV Budel 2 (zon) Rhode|VSB 2 (zon)
26 sep 12:00 Rhode|VSB 3 ELI 2
26 sep 12:00 Rhode|VSB 5 (zon) SV De Braak 14 (zon)
26 sep 12:00 UDI'19/CSU 9 (zon) Rhode|VSB 6 (zon)
26 sep 12:00 Rhode|VSB 7 (zon) Schijndel/DE WIT 11 (zon)
26 sep 12:00 Rhode|VSB 8 (zon) Blauw Geel'38/JUMBO 11 (zon)
26 sep 12:30 VOW 4 (zon) Rhode|VSB 10 (zon)
26 sep 14:30 Rhode|VSB 1 (zon) HVCH 1 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!