100 fans op FACEBOOK

Artikel door Ed Sabel op 12-02-2012

De honderste fan van onze voetbalclub heeft zich vandaag aangemeld op Facebook. Het is leuk om eens te kijken wie deze fans allemaal zijn.

 

Leeftijd en geslacht

72 mannen en 28 vrouwen vormen samen de 100 fans De grootste groep mannen is tussen de 18 en 25 jaar, terwijl de vrouwen weer beter vertegenwoordigt zijn tussen 25 en 35 jaar (voetbalmoeders?).

 

Waar vandaan?

81 fans komen uit Sint Oedenrode. Verder hebben we fans uit Veghel (4), Eindhoven (3) en Schijndel (2)

Tien fans wonen verder weg. De verste fans op Facebook komen uit Den Haag en Antwerpen.

 

Twitter

Rhode heeft nu 1090 Twitter-volgers en 100 likes (fans) op Facebook. Dat Twitter veel meer fans heeft is logisch. Rhode was de eerste voetbalclub ter wereld die live vanaf de groene mat tussenstanden ging twitteren. Dat leverde in het begin erg veel vreemde volgers op van over de hele wereld. Dat was ook in een periode dat het woord Twitter bij menig Rhodenaar een nog onbekend begrip was.

De laatste twee jaar zijn daar echter ruim 250 fans uit Sint-Oedenrode bij gekomen.

 

Waar komen de Twitterfans vandaan?

De Twittervolgers van het eerste uur zijn ons nog steeds trouw gebleven. Rhode wordt gevolgd door fans in alle werelddelen. Op Twitter heeft de club m??r fans in de USA (30%) dan in eigen land (24%).

Maar ook in New Zeeland, Zuid-Afrika, Brazilie en Canada lezen de fans de tweets van Rhode. En zo weten we uit de statistieken dat Google Translate daarbij een prachtig vertaalmiddel is.?

Bekijk zelf maar eens onze Rhode-site in het Engels, Duits, Frans of Chinees

Hoofdsponsor

Diverse teams bloggen zelfstandig op internet. Een overzicht van deze teams tref je aan op de:

Rhode Jeugd Pagina

Rhode zit óók op Facebook!